Про Нас

Про Нас

Заснована в м.Рівне у 2006 році і працює на ринку вже шостий рік. Завдяки плідній і наполегливій праці колективу, підприємство рік за роком збільшувало об’єми робіт, що дало змогу зайняти одну з лідируючих позицій на ринку будівництва Рівненщини. Наша фірма будує елітне та преміум класу житло, надаючи увесь спектр будівельно-ремонтних послуг за новими європейськими стандартами різного ступеня складності і функціонального призначення. Нашими основними приорітетами є професіоналізм персоналу, гарантії за виконані роботи, гнучкість і окремий підхід у роботі з кожним замовником, а також якісні будівельні матеріли. Усі матеріали і устаткування мають сертифікацію заводів виробників.

Головний офіс ТОВ "Фірма Опорядрембуд"

Наша фірма працює в кількох напрямках: будівництво і ремонтні роботи житлових та нежитлових приміщень, проведення реставраційних робіт. За короткі терміни організовуємо роботу на будь-якому будівельному об”єкті. Використовуємо новітнє будівельне обладнання, сучасні технології та якісні матеріали.

Наявність власних архітекторів дає можливість створювати індивідуальні проекти найвищого рівня. Ми постійно займаємось вдосконаленням будівельних технологій, шукаємо нові оригінальні, архітектурні та дизайнерські рішення. Незважаючи на досить молодий вік підприємства, ми змогли завоювати довіру клієнтів, а також підтвердити свій статус надійного ділового партнера. Для нас головне це якісна робота відповідно до критеріїв надійності, фінансової стійкості, відповідальності перед клієнтами та партнерами. Ми гарантуємо надійність та якість, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми зібрали колектив однодумців, спеціалістів вищої категорії, які можуть втілити в реальність архітектурні рішення будь-якої складності, професіонально управляти усім проектом, від розробки і погодження технічної документації до введення об’єкту в експлуатацію. Увесь інженерно-технічних склад нашої Групи має величезний досвід і високу кваліфікацію у сфері інженерії і будівельно-монтажних робіт, завдяки чому ми гарантуємо якісне виконання поставлених завдань з дотриманням усіх норм будівельного законодавства.

Широкий спектр можливостей наших підприємств, використання передових технологій, сучасних матеріалів і унікальних виробничих потужностей дає нам можливість, на відміну від інших будівельних компаній, пропонувати клієнтам індивідуальний підхід до рішення кожної проектної задачі. Наша мета – це постійне нарощення виробничого і технічного потенціалу організації. Це означає не лише вдосконалення технічного оснащення Групи, але й пошук нових рішень і шляхів розвитку. Сьогодні ми зобов’язані відповідати високим вимогам сучасного бізнесу. Будівництво будівель житлового фонду, а також зведення монолітних будинків і спортивних об’єктів накладають на роботу свій відбиток: ми намагаємося забезпечити клієнтів найкращим сервісом і необмеженими можливостями.

Виконання об’ємів будівництва згідно з графіком, здійснення інвестицій в будівництво, участь в соціальній політиці міста, пошук рішень із втілення систем екологізації для будівельних механізмів – принципи, яким ми не зраджуємо. Адже успіх приходить до тих, хто щиро любить свою справу.

Назва Фірми

Ми будуємо для Вас!