Техніка

Техніка

Значну частину потенціалу підприємства займають механізми та обладнання, завдяки яким проводяться будівельно-монтажні роботи. На балансі підприємства знаходяться: ватнажопасажирські автомобілі, бортові, автомобілі-самоскиди, екскаватори, автокрани, зварювальні апарати, компресори, інші будівельні механізми. Матеріально-технічна база ТОВ «Фірма ОпорядРемБуд» оновлюється за рахунок коштів із цільового фонду, та власних заощаджень.

Екскаватори
Екскаватори

Екскаватор, мабуть, найбільш необхідний вид будівельної техніки. І це не дивно, адже він може виконувати відразу декілька функцій. За допомогою додаткових насадок, він може виконувати функцію землерийної машини (рити траншеї і котловани під фундаменти будівель), навантажувача (розвантажувати сипучі вантажі), автогрейдера (розрівнювати невеликі майданчики з нескладним видом грунту). У тому випадку, якщо має бути будівництво порівняно невеликого масштабу, наприклад, зведення приватного будинку або будівлі маленькій площі, потужний екскаватор в змозі замінити собою відразу кілька видів будівельної техніки.

Будівельні крани
Будівельні крани

В незалежності від масштабів планованого будівництва, на будмайданчику обов’язково знадобиться будівельний кран. Це може бути, наприклад, автокран, який з легкістю впорається з невеликим обсягом робіт, наприклад, будівництвом приватного будинку або котеджу. Його перевага полягає в тому, що при досить високій потужності він мобільний, не вимагає витрат часу і коштів на монтаж і демонтаж. Це дозволяє використовувати кран максимально ефективно.

Автосамоскиди
Автосамоскиди

Автосамоскиди призначені для транспортування і оперативної розвантаження самих різних сипучих матеріалів. Це може бути пісок, щебінь, керамзит і багато іншого. Крім того, самоскиди використовуються для вивезення сміття. Така техніка необхідна на кожному будівництві. Особливо вона актуальна там, де потрібна техніка з високою прохідністю. Вибираючи автосамоскид, потрібно чітко враховувати умови будівництва і тип перевезених вантажів, а також вантажопідйомність техніки, тип перекидання кузова (бічний або задній).

Бульдозери
Бульдозери

Бульдозери зазвичай використовуються або на підготовчому, або на завершальному етапі будівельних робіт. Його функції – розрівнювання майданчиків, переміщення великих обсягів грунту, риття або закопування траншей. Бульдозери вельми ефективні, але при цьому прості в експлуатації, економічні і мобільні. За технічними характеристиками бульдозери поділяються на бульдозери загального та спеціального призначення, з поворотним і неповоротним відвалом. Крім того, бульдозери можуть мати різний тяговий клас. Конкретизуючи необхідні вам характеристики, ви можете підібрати найбільш відповідний для виконання всього спектру робіт бульдозер.

Бетонозмішувачі
Бетонозмішувачі

Сьогодні практично в будь-якому будівництві використовується бетон, цемент або різні види розчинів: заливка фундаменту, створення монолітних конструкцій, цегляна кладка. Для того,щоб забезпечити безперебійну подачу розчину на будмайданчик, вам необхідні мобільні та стаціонарні бетонозмішувачі. Вони прості в експлуатації, надійні, забезпечують якісне змішування всіх складових розчину. Ви можете вибрати найбільш необхідну по продуктивності і завантаженню обсягом модель бетонозмішувача.